אודות- בעצם זה עלי

ההגדרה "אודות" – משאירה בי הרגשה שיש צורך לתאר אדם שהיה עימנו בעבר ופעל בעבור ארצו , בלה בלה , אך ברצוני לתאר ממש כאן את ההווה שלי, חושב , מרגיש, חווה, משתף ולעיתים כואב.

אך לרקורד..שמי עודד שגב, כבר מעל 50 , שני ילדים , איש משפחה וגם איש עסקים.

תחום התמחותי הוא שיווק ועבדתי במספר חברות בתפקיד של מנהל שיווק. לקח לי זמן להבין שרצוני האמיתי הוא להיות בעל עסק משלי. כך הקמתי את חברת ״אור שירותים״. החברה עוסקת בייבוא וייצור מוצרים מסין בייחוד לשוק האמריקאי, כאשר אנו נעזרים בשלוחה שהקמנו בסין.היריעה קצרה מלהכיל את עשרות המוצרים שייצרנו במהלך השנים, אך אנסה לשעשע אתכם בסיפורים פיקנטיים על מוצרים שונים.

משום מה,נטיתי לדבר על עיסוקיי, אך לא פחות חשוב ובעצם הרבה יותר חשובה , היא משפחתי. מאיה בתי בת ה19 ונועם בני  ה17, שניהם מקסימים ונהדרים כל אחד בדרכו וייחודו.  זוגתי "אשת חייל ", רינה, שמצליחה לשלב בין קריירה מצליחה,ניהול בית למופת והקשבה ופינוק של הכותב פה , הורי שהלכו לעולמם , אך חיי בזכרוני מדי יום. הכלבה מיקה, שמנסה לברוח בכל הזדמנות החוצה ולטעום את מטעמי הזבל השכונתי, ותוך כדי חוטפת שריטה מחתול המחייבים את כולנו לטיפול רפואי מסור. חבריי הקרובים המקיפים אותי שבלעדיהם החיים חסרי תוכן וענין. וכמובן , עדנה- אם ילדיי(וגם גרושתי),  שאהבתה וחומה לילדנו  המשותפים , עוזרים להם לגדול בהרגשה שהעולם הוא לא מקום נורא כל כך. כל אלה ואולי נוספים יופיעו כדמויות המרכזיות בחיי בהן אני נעזר ולעיתים נאבק , לפעמים מחבק ולעיתים כעוס אך תמיד הן שם איתי ויהיו גם שם בשבילכם.